Motorky a motorismus jsou opravdu skvělá témata. Třeba když má někdo rád motorky a neznáte téma, o kterém byste se s ním bavili. A když třeba znáte někoho, kdo má doma třeba dvě a více motorek, tak to už logicky znamená, že má rád motorismus a že ho baví. Motorky mě samotnou zaujaly. Právě mnoho lidí se baví o motorkách kvůli tomu, že ono je to prý velice sexy. To opravdu? Dokonce jsou i některé ženy, které se právě vyfotí na motorce. A víte, jak se ženy fotí na motorce? Většinou mají nějaké sexy prádlo nebo koženou bundu a nějaká krásná tanga. Samozřejmě, že tohle je opravdu pro muže krásný pohled.

Nikdy nezapomínám na helmu.

Jenomže když žena neumí řídit motorku, tak tohle potom tohle znamená co? Jenom pro úÄel fotky, což ale není na Å¡kodu. Možná je to tím, že já nejsem takový typ ženy, který by se fotil nÄ›kde sexy rozÄapená na motorce. Mě by se tohle vůbec nelíbilo a radÄ›ji mám krásné rodinné fotografie. Já vím, že můj manžel by asi uvítal také nÄ›co více extravagantního anebo více sexy, ale bohužel já na tohle nejsem a pÅ™eci nebudu dÄ›lat nÄ›co takového, když je to proti mé srsti a proti mé vůli. Partnerovi jsem Å™ekla, že tÅ™eba můžu udÄ›lat nÄ›jaké krásné fotografie v ateliéru, ale ne takové, že budu sedÄ›t s roztaženýma nohama na motorce.

Motorky jsou pro mě zábava.

Ale partner má sestru a ta právě je modelka a ta právě fotí odvážné akty a také samozřejmě na motorkách anebo na různých luxusních krásných sportovních autech. Já se o motorismus zajímám, ale spíše z toho praktického hlediska, protože jako teenager jsem jezdila na krosové motorce a skákala jsem přes překážky. Někdo skákal na koni přes překážky a já jsem skákala na krosové motorce. A řeknu vám, že to bylo opravdu perfektní a moc mě to bavilo. Sama jsem si vždycky říkala, že jsem opravdu ráda, že mě tehdy v devíti letech můj tatínek přivedl na dětskou motorku. Když jsem potom v jedenácti letech přešla na větší motorku, takovou teenagerovskou. Opravdu hodně mě to baví. Díky tatínku, že jsi mě na to navedl.