Já sama jsem vždycky chtěla to, abych mohla bydlet ve vlastním domě, protože si vzpomínám, jak moji rodiče bydleli v nájmu. My jsme tam bydleli také s mými mladšími sourozenci, kdy nás bylo celkem pět sourozenců a vlastně dva dospělí, takže si jistě dokážete představit, jak to vypadalo opravdu hrozně, když jsme měli tři pokoje a jednu kuchyň. Musím uznat, že jako dítě jsem se tam docela styděla potom také vodit moje kamarádky, protože moji dva sourozenci byli opravdu hrozní bordeláři a další sourozenec stále dělali jenom blbosti. Tak jsem si řekla, že já tohle pak v budoucnu nechci vůbec dopustit a raději jsem si řekla, že se sedřu z kůže a budu vydělávat peníze na splátky anebo na hypotéku, jenom abych nemusela bydlet v nájmu.

Také hledáte hypotéku?

Když jsem to pověděla své mamince, tak ona se urazila a řekla mi, proč jsem jí to neřekla dříve, že prý se mi nelíbí u nich doma, jenomže tohle vůbec není žádná pravda. Mě se tam líbilo, akorát mě nevyhovoval ten prostor, protože mi opravdu hodně vadilo, že tam nemám žádné soukromí. Řekněte mi, kdo by neměl rád své soukromí?

Peněz se bát nemusíte.

Podle mého názoru hodně lidí chce mít vlastní soukromí a je úplně jedno, jestli je to dospělý člověk anebo dítě. Tudíž jsem si řekla, když už mi bylo devatenáct, že už bych se také konečně mohla ohlížet po nějakých nejlevnějších hypotékách. Já sama jsem chtěla nějakou nejlevnější americkou hypotéku, protože moje kamarádka mi řekla, že právě americké hypotéky jsou v poslední době velice moderní a že hodně lidí také sní o tom, že by si vzali americkou nejlevnější hypotéku, která jim bude vyhovovat, tak jsem na internetu hledala opravdu mezi hypotékami. Aby to byla opravdu nejlevnější americká hypotéka. Našla jsem tam jednu americkou nejlevnější hypotéku a světe div se, opravdu mi to vyšlo. Hypotéka vám opravdu může vyjít.