Zvědaví sousedé – někteří lidé jsou natolik zvídaví, že jejich zvědavost hraničí s obtěžováním. Zajímá je zejména život cizích lidí, který by rádi komentovali, a mnohdy také lidem radili či dokonce vnucovali své názory. Dopomáhá jim k tomu také automobil, do jehož útrob je dobře vidět, takže snadno odvodí, co vozíte na dovolenou, do zaměstnání, co nakupujete a s kým v autě jste. Je to vlastně jakási obdoba pavlačové drbny z doby 19. století, která neměla co na práci, než sledovat obyvatele domu a do jejich života jim pak zasahovat.

zaparkovaná auta

Dívka v autě – nechceme nikoho nabádat k tomu, aby někdo někoho podváděl, takové chování je hanebné, ovšem není nic špatného na tom, pokud chcete utajit vztah s dívkou například právě kvůli „pavlačovým drbnám“. V autě s tmavými skly to nebude problém, postačí pouze zajistit, aby dívka do auta nastupovala či z něj vystupovala například v garáži uvnitř domu. Žádný zvědavý soused pak nebude mít šanci na úspěch.

auto před domem

Zloději a zlodějíčci – jestliže se někdo odhodlá ukrást vám auto, a půjde o „profesionála v oboru“, nic a nikdo mu v tom nezabrání. Takové případy se stávají, ale bývají pouze výjimečné, a jde o vytipovaná auta, obvykle shodných značek. A pak jsou mezi námi ještě zlodějíčci, co nekradou auta, ale vykrádají je. Zajímají je hlavně autorádia, mobilní telefony, navigace a další elektronika a předměty odložené v kabině vozu. Zlodějíčci však obvykle neriskují, a jdou „na jisto“, vloupají se tam, kde je to bezpečné. Auto s tmavými skly je však pro ně něco jako „Trojský kůň“, protože uvnitř auta může ještě někdo sedět, a taková loupež by je pak přišla velice draho.

Lesní sex – požadavky na tónování autoskel v Brně bývají z řad klientů velice různé a jedním z motivů jejich pořízení je i sex v autě. Někteří lidé jej považují za velice romantický, ale pokud vás někdo z povzdálí sleduje, romantika se rozplyne při rozesílání hromadných zpráv na sociálních sítích, vybarvených patřičným videozáznamem. Užívejte si sexu tak, abyste vy viděli ven, ale aby nikdo neviděl na vás. Nikomu do vašeho intimního života nic není.