Mít svůj bazén je nejen oáza zahrady, ale také neskutečné pohodlí, možnost si vodu kdykoli užít a to klidně i ve večerních hodinách. Často přijdete domů z práce pozdě odpoledne a na koupaliště byste to už určitě nestihli nebo by to bylo jen na hodinku či dvě? Raději byste odložili nákup do domu, převlékli si plavky a užili si vodu do sytosti? Potom byste se měli určitě podívat na naší nabídku, ve které jistě najdete to pravé pro svou zahradu a pro své potřeby. Někdo sice často tvrdí, že raději koupaliště, než se o vodu starat, ale s dobrou filtrací, jednoduchou kontrolou pH a případné úpravy pH plus či minus je vše snadné. Navíc dnes už existují jednoduché tablety 3v1 nebo 5v1, které se jen dle objemu vody vloží do plováku a je v nich namíchaná potřebná chemie v ideálním poměru, takže vás žádná alchymie s chlorem nečeká!

snadná údržba

Možností je mnoho – můžete si vybrat klasický obdélníkový kopaný bazén, jen zaoblený, kruhový nebo klidně čtvercový, vše záleží na tom, jaký máte na zahradě prostor a jak tam chcete vodu zakomponovat. Můžete mít třeba i zastřešenou variantu, která je skvělá zvlášť v kombinaci s ohřevem vody – můžete si tedy koupací sezonu prodloužit třeba až do října a začínat můžete také rozhodně dříve, než až když se umoudří počasí v červnu.

luxusní bazény

Pokud byste chtěli něco luxusnějšího, určitě bychom vám doporučili přelivový bazén, které jsou už na oko krásné. Jejich hladina dosahuje až na horní hranu bazénu a vypadá tak velmi elegantně. I zde je samozřejmě možnost volby, ač se nejčastěji dělají obdélníkové bazény se širokými schody (toto provedení je totiž opravdu luxusní a hodí se prakticky do každého prostoru), můžete si vybrat i kruhovou variantu vířivého bazénu se specifickými prvky. Navíc, pokud je prostor pod vodou osvětlený, vypadá vše doslova kouzelně i večer po západu slunce.

Na tyto typy je garantována doprava zdarma po celé republice, a samozřejmě jsou dodávány v kompletním setu, a tedy i s filtrací a příslušenstvím pro dobře fungující přeliv. Vyberte si svou oázu klidu, protože už teď víme, že nebudete litovat.