Myslím si, že opravdu asi každý člověk už někdy uvažoval nad tím, že by chtěl mít také vlastní bydlení. Vlastní nemovitost. Když jsem o tomhle snila já, tak si vždycky doma všichni vysmáli, protože mi řekli, že já sotva budu mít také na nájem. Tak kde bych chtěla vzít opravdu peníze na domek anebo na byt? Řekla jsem si, že to přeci moje věc a když budu chtít mít vlastní nemovitost, že si tento sen splním. Jenomže když jsem tohle řekla svému příteli, to mi bylo asi devatenáct let a příteli dvacet jedna let, tak se jenom smál a po dvou týdnech se se mnou rozešel.

Splácejte včas.

Protože můj přítel mi řekl, že má naprosto odlišné názory a vidiny do budoucna, protože můj přítel chtěl pouze bydlet celý život v nájmu. Tak tohle rozhodně nebyl můj styl! Když jsem příteli řekla, že bych chtěla mít také hypotéku, tak se přijdeme zhrozil, dlouhou dobu mi to rozmlouval a potom opravdu ode mě odešel. Řekla jsem si, že tohle nebyl přítel pro mě. Proto jsem byla velice ráda, když po půl roce jsem navázala jiný milostný vztah, kde jsem se ihned příteli zmínila, že bych do budoucna chtěla nějakou kvalitní hypotéku na vlastní nemovitost.

Vlastní dům je prima.

Přítel mi řekl, že pracuje v bance a že zná hypotéky a že mu hypotéky vůbec nedělají žádný problém. Přítel mi doporučil americkou hypotéku bez registru. Takže kdy jsme s přítelem už byli pět let a bydleli jsme v nájmu, tak jsme si oba dva vybrali americkou hypotéku bez registru, která nám opravdu oběma vyhovuje a je i rychle schválená. Pokud i vy sháníte opravdu kvalitní americkou hypotéku bez registru, zkuste se podívat na webové stránky, nebankovnihypoteky.net kde se dozvíte opravdu více informací o této americké hypotéce. Nejlevnější americká hypotéka může být pro vás naprosto geniální a vám tak také ubydou starosti s vysokými splátkami Ne všude totiž musíte dát celou výplatu na splátky