Plastové boxy se hodí skoro na všechno, když si to tak vezmete, používáme je každý den, ať už ty malé na jídlo nebo ty větší. Když si uvedeme pár příkladů, abyste si lépe vybavili situace a možnosti, kdy se takové plastové boxy vlastně používají. Když začneme s těmi menšími boxy, které používají lidé hlavně svačinové, kde si berou svačinu do práce. Ovšem nemusíte mít svačinu pouze do práce, ale i na výlety, cestování a na další míst. Taková malá krabička na svačiny se vám do batohu krásně vleze a nezabere vám moc místa. Důležité je to, že si do jedné můžete vzít namazaný chleba nebo rohlík a do druhé krabičky například ovoce se zeleninou, abyste měli svačinku opravdu bohatou. Jíst dobře se přeci dá i na cestách a ne jen doma v pohodlí. To co si sebou všechno nabalíte, to si pak budete moci i sníst. Rozhodně se hodí nějaké výživné sušenky nebo tyčinky. Když budete mít vše v uzamykatelných plastových boxech, budete mít jistotu, že vám například šťáva ze zeleniny jen tak nevyteče.

uzamykatelný plastový box

Když si pak vezmete ty větší uzavíratelné boxy, můžete je mít doma na uskladnění zeleniny nebo cibulovin. Například taková cibule, která je dobře uskladněna v chladném a temném místě má dlouhou životnost. Vydrží vám i celý rok do další sezóny, když si na podzim uděláte zásoby a nebudete si po celý rok muset kupovat novou zeleninu v obchodech.

uzamykatelný plastový box

Ovšem skladování cibule je lepší v otevřených boxech, kde může kvalitně dýchat. Dále můžete používat boxy na uskladnění různých předmětů. Hodně se používají v dětských pokojích na hračky, kde některé boxy mají i kolečka. Děti je mohou jednoduše přemístit po místnosti dětského pokoje. Jsou skvělým pomocníkem, když chcete mít rychle uklízeno a můžete tak hračky jen naskládat do boxů. Nebo je můžete využít v garáži na uskladnění zrovna nepoužívaných věcí, jako je vánoční výzdoba domu nebo dalších věcí, které potřebujete jen jednou do roka. Máte taky doma takové boxy?