Všichni víme, že různé technické vymoženosti jdou vždycky s dobou dopředu, takže se mi nedivte, že je opravdu mnoho technických vymožeností, bez kterých by se nikdo ani možná neobešel. Já tedy osobně dávám technice vždycky jedničku a moc jí fandím. A jsem totiž ráda, když je nějaká technika znovuobjevená nebo vylepšená, protože zlepšovat je vždycky co. Jsem ráda, že se všechno časem zdokonalí a já pak mám z toho velikou radost. Všichni víme, že technika usnadňuje život a že také pomáhá, i když si to třeba někdo ani nechce nechat připustit. Já osobně si nedokážu představit už život, kdybych vůbec neměla žádnou technickou vymoženost.

Moc ráda sportuji.

Proto jsem také velice vděčná, kdo vymýšlí různé technické věci, které člověka zabaví anebo mu zjednoduší život. Třeba můj syn má rád interaktivní hračky. Tak mám ráda, když jsem si konečně už mohla po dlouhé době pořídit elektrokolo, na které jsem si velice dlouho šetřila. A trvalo mi to skoro půl roku, protože jsem si koupila opravdu hodně kvalitní elektrokolo, které mi vydrží snad už do konce života. Elektrokolo je opravdu velký technický vynález a já opravdu jsem vděčná, že tohle existuje. A kdo by také elektrokolo neměl rád?

Kolo je super!

A to, že nemám automobil ani ho mít nemůžu kvůli zdravotním problémům, tak mě velice těší, že existují elektrokola, jako například to moje, které je velice odolné a zvládne i větší kopec. Takže mě velice potěšilo všechno to kolem, že elektrokolo je také skvělé na sport. A nemyslete si, že když máte elektrokolo, že jste líní, protože takhle to vůbec nefunguje. Samozřejmě, že také si také můžete vypnout motor a můžete šlapat jako na klasickém kole. A já vždycky, když jedu do města, tak si šlapu na kole, ale když jedu z města s velkým těžkým nákupem, tak si zmáčknu elektro, abych měla jízdu usnadněnou. Někdy je motorek u kola velmi praktický.