Sportovní kočárek je velmi důležitý. Malé děti ještě neujdou dlouhé vzdálenosti, a nosit třeba 12kilové dítě v náručí i několik kilometrů na výletě není žádný med. Proto rodiče kupují sportovní kočárky, do kterých se děti dávají, jakmile se naučí samostatně sedět. Není třeba dávat dítě do sportovního kočárku hned v ten den, co sedí, i to je brzo. Stačí počkat pár týdnů. Ideální je přechod na jaře, protože ve sportovním kočárku dítě není tolik chráněno před nepříznivým počasím jako v hluboké korbě.

růžový kočárek

Někteří rodiče mají sportovní nástavbu na podvozek, který koupili s hlubokou korbou. Někomu takové řešení vyhovuje, ale jiní rodiče jsou raději, když mají zcela nový kočárek i s podvozkem. Je jen na vás, jakou variantu si zvolíte. I sportovních kočárků je vážně více než dost, a můžete si vybrat z levnějších i z těch dražších. I tady je třeba, abyste si jej šli vyzkoušet osobně.

Pokud máte holčičku, možná dáte na design více než u kočárku pro chlapečka. Zejména maminky chtějí mít holčičky načančané a podřizují tomu i výběr kočárku. Velmi oblíbený design i vlastnosti má sportovní kočárek LONEX SPORT rose Maxim-kocarky. Jak už jeho název napovídá, jeho design je tmavé barvy a látka je posetá květy růží. Kočárek vypadá opravdu krásně a v kombinaci se zlatými koly upoutá pozornost na první pohled. Mezi jeho hlavní výhody patří kromě designu cena, která je méně než 10 tisíc korun, a hlavně snadné skládání. Kočárek je bezpečný, pohodlný a za tu cenu je to opravdu luxusní kousek, který si zamilujete.

zelený kočárek

Ani za sportovní kočárek nemusíte utratit mnoho peněz, protože právě Lonex nabízí skvělý poměr kvality a ceny. Co se týče designu, budete jím doslova unešeni a možná i překvapeni, že vpadá lépe než dražší kočárky. Vyberte své malé princezně luxusní kočárek za velmi nízkou cenu, ve kterém se bude vozit jedna radost.