Podle mého názoru by bylo opravdu skvělé, kdyby každý zaměstnavatel dával svým zaměstnancům volno, a to například pro cestování. Cestování je nutné pro odpočinek. Samozřejmě, že každý zaměstnanec má právo na dovolenou anebo na volno. A také to platí u to, když třeba zaměstnanec potřebuje jít k lékaři, když mu není dobře. Podle zákoníku ho musí zaměstnavatel pustit, a to aniž by požadoval nějaké potvrzení od zaměstnance, že tam opravdu byl, nedej bože, aby zaměstnavatel volal lékaři, jestli tam opravdu jeho zaměstnanec. A tohle samozřejmě platí i o dovolené.

Cestování je zábava.

Protože je logicky známé, že když zaměstnanec je pořádně odpočatý, tak samozřejmě potom vydává lepší výkony v práci. To podobné platí i o cestování. Ano například také cestovní zahraniční pracovní cesty. Já jsem také kdysi jezdila na cestovní a pracovní zahraniční cesty. Moc ráda jsem cestovala, a to hlavně na Slovensko. A tak, a hlavně kvůli tomu, že právě na Slovensku se krásně domluvíme jak česky, tak také slovensky. Sice ještě umím perfektně anglicky, ale vždycky nejraději cestuji tam, kde se vyznám nejvíce. Protože moje teta pochází ze Slovenska, takže v posledních patnácti letech tam jezdíme tak desetkrát ročně.

Moc ráda cestuji.

A na Slovensku se mi líbí, takže když cestujeme někam daleko a je cesta přes Slovensko, tak se tam vždycky zastavíme u tety. Mě to tam opravdu hrozně baví. A kam nejraději cestujete vy? Také jsem slyšela, že někteří lidé necestuji vůbec. Prý je to třeba ani vůbec nebaví anebo na to nemají peníze, což potom chápu. Také si vzpomínám na to, jak mi babička vždy vyprávěla, jak cestovala za dědečkem do Prahy. Když se ještě moc neznali a jezdili se navštěvovat. Cesta jim tam prý zabrala vždy tak čtyři hodiny, ale prý to vždy stálo za to. Proti také babička s dědečkem moc rádi jezdí do prahy, takže ji mají oblíbenou.