Myslíte si, že motorka anebo rychlé auto je záležitost pouze jenom mužů? Pokud si to myslíte, tak jste na velkém omylu, protože já osobně znám několik dívek a také dospělých žen, které vyznávají to, že moc rády jezdí na motorce. A abych se vám přiznala, tak jsem taky nad tím už několikrát uvažovala. Jenomže moje rodina mě vždycky od toho odrazuje, protože mi moje rodina stále dokola říká, že žádná motorka není vůbec nic pro mě. Jenomže já jsem rodičům stále dokola opakovala, že oni zase také dělají svůj vlastní sport. A to, že například můj otec, když byl ještě mladý a nebyl ženatý s mou mámou, tak mi otec moc rád skákal z letadla padákem.

Motorky mám ráda.

Někdy se na to také dívám tak, že je to vlastně také dost nebezpečný sport, že když vlastně spadnete, tak nemáte vůbec žádnou šanci přežít. Když ale když jedete na motorce a vybouráte se, tak máte velkou pravděpodobnost, že můžete přežít. A je logické, když třeba spadnete z dvou set metrové výšky, tak samozřejmě asi nemáte vůbec žádnou šanci přežít nebo ano? Jedině kdybyste spadli třeba nějak šikovně a spadli do nějakého pytle s vatou anebo s nějakým hedvábím. Tohle by se vám možná poštěstilo a možná byste i měli velkou šanci na přežití. Ale kdo si tohle riskne? 

Baví mě moto závody.

Není lepší motorka? Jenomže tohle by mě vůbec nebavilo. Protože mě opravdu hodně baví řídit auto anebo motorku. Proto jsem si řekla, že až budu mít vlastní peníze a budu samostatně výdělečně činná, že si jednoduše na nějakou malou motorku našetřím peníze. Jako první jsem si koupila Vespu. Znáte vůbec Vespu? Je to takové malé italské vozítko, co je jako motorka. A později jsem si také pořídila silnější motorku, o které jsem dlouho snila. A co byla moje touha. Sice rodičům se to moc nelíbilo, ale nakonec uznali, že když mám ráda motorku a ostatní, takže mi to povolí a nebudou mi to zbytečně hatit.