Právě teď už je nejvyšší čas na plánování vaší letní dovolené. Kdo by se netěšil na teplé léto u moře? Stačí jet kousek za hranice a rázem se ocitneme u krásného teplého moře! Kam jinam vyjet k moři než do Chorvatska! Není divu, že je to natolik oblíbená destinace u Čechů! Chorvatsko je krásná destinace s mnoha přírodními i historickými atraktivitami, čistým teplým mořem ale i skvělou gastronomií. V Chorvatsku rozhodně stojí, zato navštívit vodopády nebo národní park, ale i mnoho dalších jiných památek třeba z antiky. Pokud máte rádi noční život, koupání v čistém moři, přímořské podnebí a hodně sluníčka, ale také výbornou gastronomii, pak je pro vás Jadran ta nejlepší volba!

historické město

Chorvatsko je oblíbené díky jeho krásnému Jaderskému moři, které si rozhodně každý hned oblíbí. Chorvatsko totiž ukrývá spoustu nádherných míst, které zato stojí navštívit. Jedním z nich je i přístavní město Žaborič, které si oblíbilo mnoho turistů a je velkým turistickým lákadlem. Právě zde najdete vše pro svou perfektní dovolenou! Rozhodně si zde užijete pobyt u moře na písčité pláži a v průzračném moři. Určitě ale také oceníte beach bar přímo na pláži, kde si můžete dát nějaký drink na osvěžení. A pokud milujete gastronomii, pak si milovníci mořských plodů zde určitě přijdou na své.

pobřežní město

V okolí je hned několik skvělých restaurací, které si zamilujete. Nejen to, ale spoustu dalších možností nabízí destinace Žaborič! Těšit se zde můžete na romantické procházky po náměstí či přístavu a užívat si nočního života. Možná, že i vy si zamilujete tohle malebné městečko a budete zde chtít zůstat. Pak byste měli věnovat pozornost tomu, že se právě teď prodávají nemovitosti v této lokalitě! Svůj vlastní dům u pláže můžete mít i vy a užívat si slunného počasí a moře každý den! Prodej domu Chorvatsko čeká už jen na vás, abyste se chopili své příležitosti!