Je prokázána spousta nemocí, které se dají pomocí canabis sativa léčit. Tak proč ta masívní kampaň a zákazy? Inu, ono nejde ani tak o rostlinku samotnou, jde o kanabinoid v ní obsažený. Mimochodem, je jich tam více. Někde se udávají čísla kolem šedesáti, ale některé prameny uvádějí, že je jich tam stovka. Ono je to jedno, protože jde jen o jeden z kanabinoidů a to konkrétně o THC, které je totiž psychoaktivní. Takže vyvolává euforii neboli rauš, ale tím také odbourává stres a další psychické potíže. Dobrá, člověk tedy pěstuje a užívá pro své potřeby konopí takzvaně technické, kde THC není, nebo jen velmi nízké a je to v pořádku. To, že jsou léčivé účinky slabší, jsou -li vůbec již nikdo neřeší. Hlavně, že nemáte THC. Jenže je tu ještě jedno jenže…

listy konopí

V roce tisíc devět set čtyřicet čtyři byl objeven další kanabinoid s názvem HHC. Jeho účinky jsou jen trošku rozdílné a slabší nežli THC, ale zato tuto látku nikdo nestihl zakázat, protože se začala ve velkém používat teprve nedávno. Jsou jí obohaceny květy běžného konopí, a to se dá volně koupit bez strachu z nějakých represí. A dá se to koupit i u nás, klidně a raději po internetu.

květy konopí

HHC květy jsou v mnoha podobách. Člověk není vázán na jeden jediný výrobek, ale může zkusit i něco jiného, nového. Konopné květy s obsahem hexahydrokanabinolu, což je plný název HHC, jsou někde upravovány dále, takže i tyto výrobky jsou legální a firma si obsah zakázaného THC pečlivě hlídá. Proto jednoznačně doporučuji kupovat pouze zde a nikde jinde. Nemáte totiž jistotu, že obdržíte kvalitní, a hlavně pečlivě kontrolované zboží. Proto je zde v tomto článku uveden odkaz na prověřeného prodejce a vy na tento odkaz klikněte. Tím se přenesete na jeho web, kde si můžete přečíst další spoustu zajímavostí, ale také ihned vybírat z pestré nabídky. Zboží vám pak přijde až domů.